У парку росли каштани і клени причому каштани становили 38% усіх дерев. кленів було на 72 дерева

більше ніж каштанів.скільки всього дерев було в парку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шайдуллин Альберт.

Відповідь:300

Покрокове пояснення:

1) 100-38=62%від всіх дерев росло кленів;

2) 62-38=24% кленів росло на 24% більше, ніж каштанів;

3) 72:24*100=300 дерев росло в парку.

Отвечает Поляк Віка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100-38=62% клены

62-38=24% разница между каштанами и кленами

72*100/24=300 - всего деревьев