У Василька було у 7 разів більше марок ніж у Петрика.коли Василько подарував 45 своїх марок,то в

обох стало порівну. Скільки марок було в кожного хлопчика спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградов Леонид.

Ответ:

у Петрика-х

у Василя-7х

7х-45=х+45

7х-х=45+45

6х=90

х=90/6

х=15 - у Петрика

7*15=75- у Васи

Пошаговое объяснение:

Отвечает Хаслер Анастасия.

Ответ:45:7 а потом •

Пошаговое объяснение: