Перше число дорівнює 120. Друге число становить 40% від першого,а третє 20% від суми першого і

другого.Знайдіть середнє арефметичне цих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Троянов Илья.

Ответ:

67.2

Пошаговое объяснение:

Второе число: 120*40/100=48.

Сумма первого и второго: 120+48=168

Третье число: 168*20/100=33.6

Сумма всех чисел: 168+33.6=201.6

Среднее арифметическое: 201.6/3=67.2

Отвечает Гриценко Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

120х40:100=48  второе число

120+48=168  сума 2-х чисел

168х20:100=33.6  трете число

(168+33.6):3=201.6:3=67.2 ср.арифм