одне з чисел дорівнює 85. друге число становить 40% від першого, а третє - 20% суми першого і

другого. Знайдіть середнє арифметичне цих чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Дощанов Нурлан.

Ответ:на фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Игиликова Арайлым.

Ответ:

47,6

Пошаговое объяснение:

1) 85:100*40=34 - второе число

2) 34 + 85 =119 - сумма первого и второго числа

3) 119: 100 * 20=23,8 - третье число

4) (23,8 +34 + 85):3 =47,6-среднее арифметическое