Допоможіти будь ласка y=e^x y=0 x=0 x=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Ответ:       S = (e² - 1) кв.од.

Пошаговое объяснение:

y=e^x ;  y=0 ; x=0 ; x=2​ .  Будуємо графіки показникової функції і  трьох

прямих ( осі абсцис , осі ординат і  х = 2 ) . Площу утвореної фігури

обчислюємо за інтегралом :

S = ∫₀²e^x dx = e^x │₀² = e² - e⁰ = (e² - 1) (кв.од.)