(-8,95:2,5+1,58):(-1 ⅓)обчислити. будь ласка діями​


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарьова Марина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-8,95:2,5=-3,58

-3,58+1,58=-2

-2:(-1 ⅓)=-2*(-3/4)=3/2=1,5