276. у числі 347* замість зірочки вставте таку отримане число ділилося:1) Ha 9; 2) Ha 3; 3) Ha

5.rarnapanone памагите а?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулько Аліна.

Відповідь:3474

Покрокове пояснення:

3474/9=386

3474/3=1158

3474/5=694.8