У перший магазин завезли 15 мішків цукру, а в другий - 35 таких самих мішків. До того ж у другий

магазин завезли 1200 кг цукру більше , ніж у перший . Скільки кг цукру завезли до другого магазину розв'язати Пж

Ответы на вопрос

Отвечает Солупаев Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 35 - 15 = 20 (мешков) - привезли больше во 2 магазин

2) 20 мешков = 1200 кг

1200 : 20 = 60 (кг) - в 1 мешке

3) 15 * 60 = 900 (кг) - привезли в 1 магазин

2) 35 * 60 = 2100 (кг) - привезли во 2 магазин