Запиши У відсотках десятковій дріб 3,9


Ответы на вопрос

Отвечает Демидова Алёна.

Ответ:

3,9*100=390%

Пошаговое объяснение:

3,9*100=390

десятковий дріб множемо на 100 і додаємо знак %.

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

Отвечает Ястребцев Стас.

Ответ:

390%

Пошаговое объяснение:

3,9*100%=390%