Периметр прямокутника дорівнює 94,8 см,а одна зі сторін на 37%більша за іншу.Знпйдіть площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Симанков Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай одна сторона прямокутника дорівнює - х см , тоді друга - (х+0,37х)см

94,8 = 2 (х+х+0,37х)

94,8 = 4,74х

4,74х= 94,8

х= 94,8 : 4,74

х=20 см одна сторона

(х+0,37х)=20+ 0,37 * 20= 27,4 см друга сторона

Площа прямокутника дорівнює : S=a*b= 27,4 * 20 = 548 см²