Добуток двох чисел дорівнює 117. Якщо один з множників збільшити на 2,5, а другий залишити без

зміни, тоді добуток буде дорівнювати 207. Знайди ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Сулейман.

Ответ:

y=3,25

x=36

Пошаговое объяснение:

x*y=117

x*y*2,5=207

x*(y+2,5)=207

117/y(y+2,5)=207

117+292,5/y=207

292,5/y=90

y=3,25

x=36

и если к "у" добавить 2,5 то будет 207