Сторони прямокутника 30 см і 40 см. Кожну із сторін збільшили на 20 %. На скільки відсотків

збільшилась площа прямокутника?(Записати тільки число)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гюльбасарян Артур.

Ответ:

S = 30*40 = 1200

S1 = 30*1.2 * 40*1.2 = 1200 * 1.2^2 = 1.44 * 1200

s1/s - 1 = 1.44 - 1 = 44%