В одному рулоні було 23 метра тканини, а в другому- 17 метрів такої ж тканини. Другий рулон

коштував192 гривні дорожче, ніж перший. Скількикоштував кожний рулон тканини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семаев Макс.
Х - цена ткани за один метр
тогда
23х - стоимость 23 м ткани
17х - стоимость 17 м ткани
23х - 17х=192
6х=192
х=192/6
х=32
Отвечает Сейтбек Амина.

Ответ:

736 та 544

Пошаговое объяснение:

23-17=6( м) на столько больше 1 рулон, чем 2

192:6=32 ( грн)- вартість 1 метра

23*32=736( грн)- коштував 1 рулон

17*32=544( грн)-коштував 2 рулон