ширрина прямокутника 9 см ,вона у 2 рази коротша , ніж йогодовжина . Обчислити периметр цього

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Ответ:

54

Пошаговое объяснение:

довжина 9 * 2= 18

P=(довжина + ширина) * 2 = (18 + 9) * 2 = 27 * 2 = 54

Отвечает Швинько Елизавета.

Ответ: 9÷2=4,5

Пошаговое объяснение:

Якщо у менше ділити потрібно