Знайдіть найменше значення функції у = х + 36/х, де х є (0; 10).​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Арина.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

у= х +36/х     х ϵ (0; 10)

у(0) - не сущ.   у = 10 + 3,6 = 13,6

у ' = 1 - 36/ х² = (х+6)(х-6) / х²

у '= 0   ;    х = 6 ;  х = - 6   ;  х ≠ 0

у (6) = 6 +6 =12

у мin = у(6) = 12 .