У трьох ящиках 124,9 кг цибулі, причому в другому ящику на 16,8 кг менше, ніж у першому, а в

третьому втричі більше, ніж у першому. Скільки кг цибулі було в кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Юдаев Даниил.

Ответ:

перший ящик - 28,34 кг

другий ящик - 11,54 кг

третій ящик - 85,02 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай перший ящик буде х, тоді другий - х-16,8, а третій - 3х. Маємо рівняння:

x+x-16,8+3x=124,9

5x-16,8=124,9

5x=124,9+16,8

5x=141,7

x=141,7:5=28,34(кг) - перший ящик

28,34-16,8=11,54(кг) - другий ящик

28,34*3=85,02(кг) - третій ящик