Знайдіть координати середини відрізка АВ А(0;-2;1) В(3;-2;5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Арикайнен Лиза.

Ответ:C(1,5;-2;3)

Пошаговое объяснение:

Xc=0+3/2=3/2=1,5

Yc=-2+(-2)/2=-4/2=-2

Zc=1+5/2=6/2=3