2. Знайдіть невідомі сторони і кути трикутника АВС, якщо AB=8см, ВС=5 см, LB=100°.3​


Ответы на вопрос

Отвечает Butenko Tom.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Решение.

Сторона АС=b=√(a²+c²-2ac*cosB), где a=5 см, с=8 см, cos100°= −0,1736.

AC=√(5²+8²-2*5*8*(-0.1736))=√(25+64+13.9)=√(102.9)=10.14 см.

-------------

cosA=(b²+c²-a²)/2bc=(10.14²+8²-5²)/2*10.14*8=(102.9+64-25)/162,24=

=141.9/162.24=0.875;

∠A=arccos(0.875)=29°.

---------------

∠C=180°-(100°+29°)=180°-129°=51°.