0,5 одного числа дорівнює 0,2 другого числа, знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 42​


Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ден.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0.5х=0.2у

Х+у =42

______

Х=0.4у

Х+у=42

1.4у=42

У=30

Х=42-30=12