у пекарні спекли 136 тістечок та розклади в пакувальння по 6 тістечок у кожне . Скільки вийшло

пакувань? Скільки тістечок залишилось ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитиков Влад.

Ответ:

1) 136÷6=132(4 ост.)

2)132÷6=22(п.)

В-дь: Вийшло 22 пакування і залишилось 4 тістечка