Допоможіть будь ласка!!! Дуже потрібно : розв'яжіть рівняння (2x-1)^3=125 ​​


Ответы на вопрос

Отвечает Полстовалов Егор.

Ответ:

(2х-1)³=125

(2х-1)³=5³

2х-1=5

2х=5+1

2х=6

х=6÷2

х=3