За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 84 грн 70 к. Скіль- ки коштує один кілограм цукерок, якщо

один кілогрампечива коштує 4 грн 30 к.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ramazanov Djafar.

Ответ:

13,5 грн

Пошаговое объяснение:

4*4,3=17,2(грн) - ціна 4кг печива

84-17,2=67,5(грн) - ціна 5кг цукерок

67,5/5=13,5(грн) - ціна 1кг цукерок

Отвечает Пахотин Владислав.

Ответ:

1350 коп. або 13 грн. 50 коп.

Пошаговое объяснение:

4 грн. 30 к=430 коп.

1. 430*4=1720 коп. або 17 грн.20 коп.за 4 кг печива

84 грн.70 коп.=8470 коп.

2.8470-1720=6750 коп. або 67 грн. 50 коп. за 5 кг цукерок

3. 6750:5=1350 коп. або 13 грн. 50 коп. один кілограм цукерок