Розв'язати задачу 1. За 5 кг цукерок і 4 кг печива заплатили 84 грн 70 к. Скіль- ки коштує один

кілограм цукерок, якщо один кілограм печива коштує 4 грн 30 к.?

Ответы на вопрос

Отвечает Дамиров Дамир.

Ответ:

кілограм цукерок коштує 13 грн 50 к.

Пошаговое объяснение:

Знаходимо скільки коштують 5 кг цукерок:

84,70-(4*4,30)=67,50

Знаходимо скільки коштує 1 кг цукерок:

67,50:5=13,50

Отвечает Кириенко Михаил.

Відповідь: 13 грн 50 к коштує один кілограм цукерок.

Покрокове пояснення:

1) 4 * 430 = 1 720 (к) - ціна печива яких купили

1720 к = 17 грн 20 к

2) 84 грн 70 к - 17 грн 20 к = 67 грн 50 к - ціна п'яти кг цукерок

3) 6750 : 5 = 1350 (к)

1350 к = 13 грн 50 к