Знайти ймовірність того, що серед трьох навмання вибраних цифр: а) немає цифри 5; б) немає цифри 0;

в) немає цифр 0 і 5;

Ответы на вопрос

Отвечает Касимов Даурен.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

a)p=\frac{C_{9}^3}{C_{10}^3}=\frac{9!}{6!*3!}*\frac{7!*3!}{10!}=0,7

b)\frac{C_{9}^3}{C_{10}^3}=\frac{9!}{6!*3!}*\frac{7!*3!}{10!}=0,7

c)p=\frac{C_{8}^3}{C_{10}^3}=\frac{8!}{5!*3!}*\frac{7!*3!}{10!}=\frac{14}{30}\approx 0,47