У п'ятому класі 18 учнів, із них 12 хлопчиків, а решта — дівчатка. Чому дорівнює відношення числа

хлопчиків до числа дівчаток?

Ответы на вопрос

Отвечает Селезнев Егор.

Ответ:

4 дівчинки

Пошаговое объяснение:

18-12=4(д.)

Отвечает Савельева Елизавета.

Пошаговое объяснение:

18 - 12 = 6 (д.)

 \frac{12}{6}  =  \frac{2}{1}