Срочно! На 1 полиці було в 3 рази більше книжок ніж на 2. Коли з 1 полиці взяли 12 книжок а з

другої 4 книг то на другій полиці залишилося на 16 книжок меньше чим на 1. Скількі книжок було на полицях спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Катасонова Елизавета.

Ответ:

Умова:

1 полиця - 2х -17

                       =

2 полиця - х +13

Розв*язання:

2х-17=х+13

2х-х=13+17

х=30

1 полиця- 60

2 полиця-30

Пошаговое объяснение: