7. Розв'яжіть рівняння (х – 1.8): 1,2 = 26,4.​


Ответы на вопрос

Отвечает Конев Дима.

Пошаговое объяснение:

(x - 1.8) \div 1.2 = 26.4 \\ x - 1. 8= 26.4 \times 1.2  \\ x - 1.8 = 31.68 \\ x = 33.48