Помогите!! С объяснением!! 100 баллов!!! Кирило може прочитати 15 сторінок на 15 хвилин швидше ніж

Олесь скільки сторінок За годину читай кожен хлопчиків що Кирило получається за годину на 10 сторінок більше ніж Олесь

Ответы на вопрос

Отвечает Кирбабин Сергей.

Ответ:

20 стр., 30 стр.

Пошаговое объяснение:

Нехай Олесь читає х стсторінок за годину, тоді Кирило читає х+10 сторінок за годину. 15 хвилин = 0,25 години.

15/х - 15/(х+10) = 0,25

15х+150-15х-0,25х²-2,5х=0

-0,25х²-2,5х+150=0

х²+10х-600=0

За теоремою Виєта х=-30 (не підходить)  х=20

Олесь читає 20 сторінок за годину, Кирило 30 сторінок.