25 БАЛЛОВ СРОЧНОКирило може прочитати 15 сторінок на 15 хв швидше, ніж Олесь. Скільки сторінок за

годину читає кожний хлопчик, якщо Кирило прочитує за годину на 10 сторінок більше, ніж Олесь? СРОЧНО!!! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Артур.
15/x-15/y=0.25
y-x=10
y=x+10
15/x-15/(x+10)=0.25
(15/x-15/(x+10))*x=0.25x
150/(x+10)=0.25x
150/(x+10)*(x+10)=0.25x*(x+10)
150=0.25x^2+2.5x
-0.25x^2-2.5x+150=0
D=-2.5^2-4*(-0.25)*150=156.25
x1=(√156.25-(-2.5))/(2*(-0.25))=-30
x2=(-√156.25-(-2.5))/(2*(-0.25)=20
y=x+10=20+10=30
Ответ:
Кирилл 30 страниц в час
Олесь 20 страниц в час