Доведіть що при будь-якому натуральному значенні n значення виразу 2(5n-0,8)-4(n-1,9) кратне 6


Ответы на вопрос

Отвечает Мелихов Митя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:


Отвечает Семиняко Дима.

2(5n - 0.8) - 4(n - 1.9) = 10n - 1.6 - 4n + 7.6 = 10n - 4n - 1.6 + 7.6 = 6n + 6 =  \boldsymbol{6(n + 1)}