Якого найменшого значення набуває вираз 2x²-4x+8


Ответы на вопрос

Отвечает Гришин Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Вираз 2x²- 4x+8 = 2(x² - 2x + 4 ) = 2[( x² - 2*x*1 + 1²) + 3 ] = 2( x - 1 )² + 6 ;

бачимо , що даний квадратний тричлен приймає тільки додатні    значення , тому він набуває найменшого значення  у = 6 при х = 1 ,  тобто у вершині параболи  ( 1 ; 6 ) .

 

Отвечает Соколов Кирилл.

Ответ: хв=4/4=1, уmin=y(хв) =2-4+88-2=6.

Ответ 6.

Пошаговое объяснение: