знайдіть найменше значення суми n+m, якщо n і m такі натуральні числа, що число n при діленні на 8

дає остачу 7, а число m при діленні на 7 дає остачу 6.​

Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Ответ:

Наименьшее н равно 0*8 +7= 7

Наименьшее м равно 0*7 +6= 6

Отсюда н+м= 13