8. У січні на 1 долар можна було купити 40 гвинтиків або 60 шпунтиків. У лютому ці товари почали

продавати наборами з 25 гвинтиків і 25 шпунтиків по 1 долари за набір. Щоб зібрати одну машину, Гвинтику зі Шпунтиком треба 600 гвинтиків і 600 шпунтиків. У якому місяці їм було дешевше зібрати машину, якщо всі інші витрати не змінилися? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Питерская Рита.

Відповідь:

Гвинтику зі Шпунтиком було дешевше зібрати машину за умови покупки деталей у січні.

Покрокове пояснення:

Щоб зібрати одну машину, Гвинтику зі Шпунтиком треба 600 гвинтиків і 600 шпунтиків. За умови, що вони будуть купувати деталі у січні їм будуть портібно

600 / 40 = 15 доларів за гвинтикі

600 / 60 = 10 доларів за шпунтикі

Разом 15 + 10 = 25 доларів.

За умови, що вони будуть купувати деталі у лютому їм будуть портібно

600 / 25 = 24 долара за гвинтикі

600 / 25 = 24 долара за шпунтикі

Разом 24 + 24 = 48 доларів.