Радиус круга дорівнює 8 см.знайдить пощу сектора цього круга, якщо градусна мира його дуги дорівнює

54градуса​

Ответы на вопрос

Отвечает Брусникин Александр.

Ответ:

9,6π см²  (30,144 см²)

Пошаговое объяснение:

Sсек = πR²*α/360°

R=8 см, α=54°

Sсек = π*8²*54°/360° = π*64*0,15 = 9,6π (см²)

π≈3,14

Sсек ≈ 3,14*9,6 = 30,144 (см²)