До двох магазинів завезли 66 кг шампіньйонів, причому до першого магазину завезли шампіньйонів у

2 рази менше, ніж до другого. Скільки кілограмів шампіньйонів завезли до кожного магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

в один магазин х кг шампіньйонів

в інший 2х кг шампіньйонів

всього 66 кг

х+2х=66

3х=66

х=66÷3

х=22

____________

22+2×22=66

22+44=66

66=66

22 — в перший магазин

2×22=44 — в другий магазин

Відповідь: в перший магазин завезли 22 кг, а в другий 44 кг шампіньйонів.

Отвечает Шинкар Карина.

Відповідь: до 1 магазину завезли 22 кг грибів, а до другого 44 кг

Покрокове пояснення:

нехай до 1 магазину завезли х кг шампіньйонів,

тоді до 2 магазину завезли 2х кг.

Складемо рівняння:

х+2х=66

3х=66

х=66:3

х=22 кг завезли до 1 магазину

22*2=44 кг завезли до 2 магазину