До двох магазинів завезли 268 кг шампіньйонів, причому до першого магазину завезли шампіньйонів у 3

рази менше, ніж до другого. Скільки кілограмів шампіньйонів завезли до кожного магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

X- 2-й
х/3 - 1-й

x+x/3=268
x=268*3/4
x=201 - 2-й
x=201/3=67 - 1-й