Обчислити значення синуса і тангенса гострого кута а, якщо ctgа=5/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Настя.

Ответ: sinα=12/13; tgα=1 2/5

Пошаговое объяснение:

tgα=1/ctgα=1/(5/12)=12/5=1 2/5

1+ctg²α=1/sin²α

1+25/144=1/sin²α

sin²α=1/(169/144)=144/169

sinα=√144/169=12/13

​