За 1 годину велосипедист приїжджає 12 кілометрів скільки часу йому знадобиться щоб проїхати шлях

більший за вказаний у 6 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Шарапова Азалия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 6 * 12 = 72 (км) - нужно проехать

2)

1 час = 12 км

х часов = 72 км

1/х = 12/72

х = 1 * 72 / 12

х = 72/12

х = 6

Ответ : 6 часов

Отвечает Кашинцева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Проехать-72 км

Часов-6