1. (3a-2)(2+3a) знайдіть добуток виразів 2. (x-1)(x²+x+1) подайте у вигляді многочлена3.

(x+3)(x+7)-(x+4)²=0 розв'яжіть рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Davletov Alihan.

Пошаговое объяснение:

1)

(3a - 2)(2+ 3a) =   \\ 6a +  {9a}^{2}  - 4 - 6a =  \\  {9a}^{2}  - 4

2)

(x - 1)( {x}^{2}  + x + 1) =  \\ x \times ( {x}^{2}  + x + 1) - 1 \times ( {x}^{2}  + x + 1) =  \\   {x}^{3}  +  {x}^{2}  + x -  {x}^{2}  - x - 1 = \\ {x}^{3}  - 1

3)

(x + 3)(x + 7) - (x + 4)^{2}  = 0 \\  {x}^{2}  + 7x - 3x - 21 - ( {x}^{2}  + 8x + 16) = 0 \\  {x}^{2}  + 7x - 3x - 21 -  {x}^{2}  - 8x - 16 = 0 \\  - 4x - 37 = 0 \\  - 4x = 37 \\ x =   - \frac{37}{4}  \\ x =  - 9.25