Відстань між станціями становить 360 км. за який час проїде цю відстань потяг, який за годину долає

90км? якою має бути швидкість потяга, щоб він міг пройти цю відстань за 4 год. 30 хв ПРОШУ ДОПОЖІТЬ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Григоряк Антон.

Ответ:

1)

t=S/v,где t - час, S - відстань v - швидкість

t=360/90=4(годин) - проїде потяг 360 кілометрів

2)

4 години 30 хвилин = 4.5 години

v=S/t

v= 360/4.5=80(км/год)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кучков Гриша.

Ответ:

4 часа, 80 км./час

Пошаговое объяснение:

1. Скорость поезда 90 км./час, а расстояние 360 км.

t=S/v

t=360/90=4 часа

2. 4 часа 30 минут это 4,5 часа

v=S/t

v=360/4,5=80 км./час