Знайдіть відстань між точками А і В якщо середина С середина відрізка АВ. А (4 3/11) і С (-1 2/5)


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Таня.

В_________С_________А  ,    А (4 3/11) и С (-1 2/5)

                   (-1 2/5)          А (4 3/11)

AC= \displaystyle  4\frac{3}{11} -(-1\frac{2}{5} ) = \displaystyle  4\frac{3}{11} +1\frac{2}{5} =  4\frac{15}{55} +1\frac{22}{55} = \displaystyle  5\frac{37}{55}

АВ=2*АС=2*  \displaystyle  5\frac{37}{55} =2*5+ 2*\displaystyle  \frac{37}{55} =10+ \displaystyle  \frac{74}{55} =10+\displaystyle  1\frac{19}{55} =  \displaystyle  11\frac{19}{55}

АВ= \displaystyle  11\frac{19}{55} .