запишіть частку у вигляді дробу та виділіть з отриманного дробу цілу і дробову частини: 13:6, 43:5,

70:11 пж помогите срочнооооооооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Степаненко Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

13 : 6 = 2 (ост. 1)

13 : 6 = 13/6 = 2. 1/6

43 : 5 = 8 (ост. 3)

43 : 5 = 43/5 = 8. 3/5

70 : 11 = 6 (ост. 4)

70 : 11 = 70/11 = 6. 4/11

Отвечает Филосова Вероника.

Смотри...............

......................