На літній карнавал на луки прилетілио 18 бабок 13 метеликів а жуків-санечок-на 22менше ніж бабок

метеликів разом .На скільки більше прилетіло метеликів ніж сонечок?

Ответы на вопрос

Отвечает Кубик Дима.

Ответ:

на 4.

Пошаговое объяснение:

1) 18+13=31 — бабки і метелики разом

2) 31-22=9 — жуків-сонечок

3) 13-9=4