Над кущем літало 4 метелики і 5 бджілок.Про що можна дізнатися розв'язавши приклади 4 + 5;5-4?


Ответы на вопрос

Отвечает Файнер Алина.

Задача:

Над кущем літало 4 метелики і 5 бджілок. Про що можна дізнатися, розв'язавши приклади 4 + 5; 5 - 4?

Ответ:

1)\ 4+5=9 (шт.) - було всього,

2)\ 5-4=1 (шт.) - на скільки бджілок більше, ніж метеликів.

Отвечает Дрягунов Никита.

Відповідь:

в першому випадку про те, скільки їх було разом, а в другому - на скільки більше бджілок, ніж метеликів