3 3/14-1 7/8x=1 2/7 ДАЙТЕ ПЖ РІШЕННЯ ТРЕ ДО 13 години пж напішіть рішення


Ответы на вопрос

Отвечает Вишнякова Валентина.

Ответ:

х = 1 1/35

Пошаговое объяснение:

3 3/14 - 1 7/8x = 1 2/7

45/14 - 15/8х = 9/7

15/8х = 45/14 - 9/7

15/8х = 45/14 - 18/14 = 27/14

х = 27/14 : 15/8 = 27/14 * 8/15

х = 1 1/35

Проверим:

45/14 - 15/8*1 1/35 = 1 2/7

45/14 - 15/8*36/35 = 1 2/7

45/14 - 27/14 = 1 2/7

18/14 = 1 2/7

9/7 = 1 2/7

1 2/7 = 1 2/7 - верно