Кінь біжить зі швидкістю 300м/хв, а паровоз рухається в 10 разів швидше. Скільки кілометрів подолає

паровоз за пів години (30 хв)?

Ответы на вопрос

Отвечает Слюзов Илья.

Ответ:

Паровоз подолає 90 кілометрів за пів години.

Пошаговое объяснение:

1) 300 * 10 = 3000 (м/хв) - швидкість паровоза;

2) 3000 * 30 = 90000 (м) - подолає паровоз за 30 хв (у метрах);

3) 90000 / 1000 = 90 (км) - подолає паровоз за 30 хв (у кілометрах).

Відповідь: 90 км.