Скільки коштує 3 3/5 кг яблук, якщо вартість 1 кг яблук становить 5 1/2 грн? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

3 ⅗ × 5 ½ = 18/5 × 11/2= (9×11)/(5×1)= 99/5= 19 ⅘ (грн)

Отвечает Захаров Сергей.

Відповідь:

19,8 грн

Покрокове пояснення:

1 кг коштує 5,5 грн., а 3 3/5кг будуть коштувати :18/5х5,5=19,8 грн