Під час відрядження водії вантажівок витратили: першого дня 90 л, пального, другого дня - удвічі

більше, ніж першого дня ,а третього дня - половину того, що витрачено першого дня. Скільки літрів пального витратили водії вантажівок за три дні???​

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 90 * 2 = 180 (л) - потратили во второй день

2) 90 : 2 = 45 (л) - потратили в третий день

3) 90 + 180 + 45 = 315 (л) - потратили всего за три дня

Ответ: 315 литров

Отвечает Алехина Камилла.

Ответ:

315

Пошаговое объяснение:

90л.-первый день

(90×2)л.-второй день

(90:2)л.-третий день

90+90×2+90÷2=90+180+45=315л.