У Галі, Люди і Каті разом 30 листівок. Якщо Галя подарує Люді 4 листівки, то листівок у дівчат

стане плрівгу. Скільки листівок у кожної дівчинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

У Галі  = x, у Люди x-4, у Каті x+4  разом 30 листівок

x+(x+4)+(x-4)=30

3x=30

x=10

У Галі  = 10л., у Люди 10-4=6л., у Каті 10+4=14л.  разом 30 листівок