Помогите решить задачу:У двох хлопчикив є поштові листівки,якщо перший подарує другому 1 листівку

то в другого буде удвічі більше , а якщо другий подарує першому 1 листівку першому то листівок стане порівну.Скільки листівок у хлопчиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Головкина Арина.

2(х-1)=у+1

х+1=у-1

 

2х-2=у+1

х=у-2

 

2х-у=3

2(у-2)-у=3

2у-4-у=3

у=7 - у другого

х=7-2=5 - у першого